Forum Forex +Dodaj wątek
Ty tez odwalasz kawał dobrej roboty (updaty wykresow, komentarze itd.),
jednak jak czasami widac - po komentarzach (i nickach zresztą też) - nie kazdego stać na takie coś
ludzie - z obawy ze moze sie nie sprawdzic? - wolą stac z boku niz cos dodac, "bo mnie obsmieją" itd jak sie nie sprawdzi, a tu nie o to chodzi , bo kazdy ma inne depo ,dzwignie, czy metode... a od kogos kto ma wieksze doświadczenie, czy poprostu "lepiej czuje rynek" można sie sporo nauczyc

  • eurusd Autor: ~Patryk
  • Re: eurusd Autor: ~Patryk
  • Re: eurusd Autor: ~JohnnyBdead
  • Re: eurusd Autor: ~bax
  • Re: eurusd Autor: ~JohnnyBdead
  • Re: eurusd Autor: ~JohnnyBdead
  • Re: eurusd Autor: ~mm
  • Re: eurusd Autor: ~przeciwnik
  • Re: eurusd Autor: ~BAX
  • Re: eurusd Autor: ~JohnnyBdead
  • Re: eurusd Autor: ~dolarek
  • Re: eurusd Autor: ~gruby_perez
  • JBD Autor: ~dolarek
  • dolarek Autor: ~bax
  • Re: dolarek Autor: ~JP
  • bax Autor: ~dolarek
  • Re: bax Autor: ~gruby_perez
  • JP Autor: ~dolarek
  • sss Autor: ~BAX
  • Re: eurusd Autor: maniakforexu
  • Re: eurusd Autor: ~JP