Ty tez odwalasz kawał dobrej roboty (updaty wykresow, komentarze itd.),
jednak jak czasami widac - po komentarzach (i nickach zresztą też) - nie kazdego stać na takie coś
ludzie - z obawy ze moze sie nie sprawdzic? - wolą stac z boku niz cos dodac, "bo mnie obsmieją" itd jak sie nie sprawdzi, a tu nie o to chodzi , bo kazdy ma inne depo ,dzwignie, czy metode... a od kogos kto ma wieksze doświadczenie, czy poprostu "lepiej czuje rynek" można sie sporo nauczyc