Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,03 zł , zmiana od tamtej pory: 70,87%

JHM w mniejszych i wiekszych miastach

Zgłoś do moderatora
Spółka w zeszłym roku sprzedała 195 mieszkań wobec 219 w 2014 r. Plan na ten rok to ponad 210 mieszkań. Obecnie w ofercie grupa ma około 850 lokali. Firma podpisała niemal 50 umów deweloperskich zawartych w ubiegłym roku w realizowanych inwestycjach. To projekty w Katowicach, Koninie, Rumi i Łowiczu.
W 2017 r. spółka spodziewa się skokowego wzrostu liczby przekazań, przychodów ze sprzedaży i zysku. W tym roku JHM chce rozpocząć budowę kolejnych inwestycji w Brzezinach, Skierniewicach, Rawie Mazowieckiej, Łodzi i Łowiczu, Bazując na projektach realizowanych w mniejszych miejscowościach, a także w większych aglomeracjach miejskich w tym Warszawy Mamy upatrzona działke na Białołece. Oczywiście bedziemy prowadzic inwestycj ostrożnie , czyli w kilku etapach . Teren o którym rozmawiamy , umożliwi budowe w sumie około 900 mieszkań Inwestycja na stołecznej Białołece mogłaby ruszyc na przełomie 2017 i 2018 roku .Docelowo grupa chce sprzedawać 500 mieszkań w skali roku.
  • JHM w mniejszych i wiekszych miastach Autor: ~dovado

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26