Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: 35,38%

JHM Development, TU MUSZĄ BYĆ WZROSTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
PO WZROSTACH Z 1 ZŁ DO 1,58 PRAWIE 60 % W KILKA DNI, KOREKTA JEST LOGICZNĄ SPRAWĄ I TAK WŁASNIE SIĘ DZIEJE ALE DZIS (PIĄTEK) TE AKCYJKI PONIZEJ 1,30 ZŁ TO JUZ PRZESADA, SPADEK OD SZCZYTU PRAWIE 30 GR TO PREZENT DLA CHCĄCYCH KUPIĆ TANIO, OD 5 LINI W ARKUSZU POWYZEJ 1,35 DO 1,50 OK 7000 AKCJI!!!!!!!!!!!!!, KTO NIE WIERZY NIECH DZWONI NA INFOLINIĘ I DOPYTA NR NP DO CDM 24 PEKAO: 22-59125-95 POTEM DO 2 ZŁ TEZ MALUTKO, SPÓŁKA O WARTOSCI RYNKOWEJ 4 KROTNIE NIZSZEJ ZAWSZE COROCZNIE Z ZYSKAMI, TU CENA 10 ZŁ NIE BYŁABY PRZESADĄ MYSLĘ ZE DOCELOWO JAK S&P500 RUSZY NA PÓŁNOC WYNIK TAKI BĘDZIE, PAMIĘTACIE DEVELOPERKĘ Z PRZED 10 LAT TE KOSMICZNE WZROSTY PO TYSIĄCE %!!!!!!!! CZYZBY POWTÓRKA? JAK TAK TO JA Z JHM, POLECAM, NIE NAGANIAM MAM PO 1,03 PRZECIĘTNĄ TAM MYSLĘ ZE JUZ NIGDY NIE ZAWITA, WIĘC JA SPIĘ SPOKOJNIE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.