Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,97 zł , zmiana od tamtej pory: -10,66%

jhm dev mega okazja !!! !! !!

Zgłoś do moderatora
~Górnik za 2500 : Co ja wam będę dużo pisał , wczoraj zdjęli zastaw na Marywilskiej , wartość Marywilskiej i mieszkań gotowych do sprzedania jest 2 x większa niż obecna wartość wszystkich akcji. A gdzie wartość całej spółki , która wynosi tyle samo . Dzisiaj prawdziwa cena jednej akcji to tyle co na debiucie 1.50 , czyli po scaleniu 7,50 . I pod taką wartość będą zmierzały akcje w bliższej lub dalszej przyszłości. I dodam jeszcze ,że komentarze wściekłych naganiaczy mnie nie ruszają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.