Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,45 zł , zmiana od tamtej pory: 100,00%

jeżeli jest tak dobrze dlaczego prezes nie kupuje akcji ?

Zgłoś do moderatora
w SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI za rok 2018 Prezes pisze..."Dlatego też sam kupuję akcje naszej spółki i innych do tego namawiam. Przebitka będzie duża"....będąc pod wrażeniem wysublimowanego doboru słów, chciałbym zapytać dlaczego Prezes pisze w czasie terażniejszym ? ostatniego zakupu akcji Delko Prezes dokonał 21.Grudnia 2018 roku. Czyż nie powinien napisać -dlatego też sam KUPOWAŁEM akcje? I czy wpływ na to że od grudnia Prezes nie kupił ani jednej akcji Delko może mieć coś wspólnego z tym, że Delko dokonało zakupów trzech spółek? Proszę o rzeczowe wyjaśnienia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -0,59% 16,90 2020-07-10 16:27:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.