Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Jeszcze spore pole do wzrostów-wyjaśnienie.

Zgłoś do moderatora
Jako akcjonariusz AITONA, FAMURA, TORPOLKU kochanego czy innych spółek często zerkam na porównanie sektorowe i przewagę wycen w danej branży, chętnie się podzielę moim typem jak całe II półrocze 2021 – widzę tam spory potencjał. Nie dziękować
Po 1. „ale nagania!” – skończyłeś już? To teraz słuchaj jak na lekcji, podziękujesz W E  WIGILIĘ.
 
a)     Spółka PASSUS S.A. jest BARDZO mocno powiązana z Cybersecurity, które w polskich korporacjach wciąż raczkuje! Rynek jest olbrzymi i jeśli działy w korporacjach nie będą się przerzucały odpowiedzialnością KTO BIERZE NA BARKI bezpieczeństwo, coraz częściej będą sięgać po rozwiązania takie jakie oferuje PASSUS.
b)     PASSUS to nie Datawalk, ale zarabia realną kasę i idzie w świat co jest kluczowe, żeby nie zostać zmielonym pęd XXI wieku. Tort jest ogromny, a dzięki Niemcom i dystrubucji furtka już została otwarta.
c)     Trend jest JEDEN i to prędzej niż później zaliczy kolejny rajd, pewnie w okolice 100PLN.. ale takie słowa to nic nie warte. Spójrzcie sobie na wskaźniki (SZCZEGÓLNIE WSKAŹNIKI RENTOWNOŚCI) i tendencje: !!
https://imgur.com/WXOLmdu

https://imgur.com/hZG0for
d)     Prezes spółki udziela wywiadów na kanale YT Inwestorzy.tv – warto posłuchać, żeby się zapoznać ze szczegółami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AITON 0,00% 0,80 2021-10-22 11:30:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.