Forum Giełda +Dodaj wątek

jeszcze MidEuropa ma 5pln zapasu w cenie wezwania - mogliby dać 10,5

Zgłoś do moderatora
z środowego Parkietu:

Analitycy nie są zaskoczeni kontrwezwaniem, które ogłosił Mid Europa. „Od początku walki o Eko pomiędzy Adventem i Mid Europa postrzegaliśmy szanse na pomyślne zakończenie wezwania Adventu jako małe, gdyż wierzyliśmy, że pojawienie się lepszej oferty jest bardzo prawdopodobne" – piszą specjaliście DM BZ WBK w komentarzu dziennym. Szacują efekty synergii płynące z połączenia potencjału Eko Holdingu z silnym partnerem finansowym na ok. 5 zł na akcję ponad cenę zaoferowaną przez Mid Europa. „W tym świetle, widzimy szanse na podniesienie ceny końcowej w wezwaniu" – czytamy w komentarzu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKO -9,71% 5,02 2013-04-12 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.