Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,17 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Jestem tu.....

Zgłoś do moderatora
z czystej ciekawości,i tak się zastanawiam,kto rzy zdrowych zmysłach kupował takie coś.Ta ...nie wiem jak to nazwać,od debiutu wskazywała oznali wałka.Wzrosty dzienne po 300/400 procent to był szał nawet jak na tamte czasy.No ale tak to jest jak się chce szybko i duźo zarobić,a teraz płacz.Współczuję

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCGUARD -19,31% 1,17 2017-10-03 15:00:00