Forum Giełda +Dodaj wątek

Jestem skonfudowany

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj przeczytałem, że easyCall wdrożył aplikację dla Facebook. Kolejna nośna wiadomość, tylko:

- jak to się ma do zapowiedzi zajęcia się na poważnie rynkiem SME i odchodzenia od rynku użytkowników indywidualnych, na których się nie zarabia?

- jak na tej aplikacji można zarobić, skoro jest do dzwonienia za darmo?

Moja wiedza o easyCall zwiększyła się o połowę. Wiem już na co wydają pieniądze, ale nie wiem jeszcze cały czas, na czym chcą je zarabiać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -2,50% 2,34 2020-05-28 09:40:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.