Jakby ktoś chciał wiedzieć ale nie chce mi się pisać bo już wszystko tu napisałam, oczywiście z tego ostatniego tąpnięcia nie jestem zadowolona ale wiem, że to normalne w trendzie mocno wzrostowym i niczego nie zmienia a lepszej spółki na GPW nie ma i chyba nie będzie, także ,, tańczyć" z kapitałem nie zamierzam. Pozdrawiam i wytrwałości, widzimy się przy 200 zł!!!