Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,49 zł , zmiana od tamtej pory: -95,81%

jest też takie wytłumaczenie

Zgłoś do moderatora
Spólki są na giełdzie tylko po to by pozyskiwać kapitał .WIS wszedł na giełdę tylko po to by mieć odpis od zysku. W tym roku będą mieć zysk okoł 27 mln. w 2016 ruszy sprzedaż ziemi z samego gruntu będą mieć z 50mln < więc i odpisy się skończą .
akcje WIS i wszystkich powiązanych z nia spólek ma tylko Wiśniak i dawne 20 mln. akcji stonka, ktora kupowała po dzisiejszym kursie ok. 30 zł . więc trzymają w nadziei na lepsze jutro .Jak dla mnie wiśniak wykorzysta odpisy i wyjdzie z giełdy , dlatego kurs szura po dnie , by mogł ogłosić wezwanie po kosztach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -23,41% 0,31 2021-09-27 15:00:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.