Jak się nie dogada Patrowicz z Narkiewiczem to może być również niezły zjazd !!!
Prospekt Imagisu jest złożony. Poczytajcie wczorajszy PB. Narkiewicz moim zdaniem nie będzie za wszelką cenę wchodził w PCG. Może zapaść decyzja, że Imagis sam wejdzie na parkiet.
Calatrava objeła akcje za 2,5 zł i jak zdecydują się wywalić te akcje to zobaczysz co się będzie działo.
Aha, powyższy scenariusz zakłada to, że PCG zostanie z wielkim "dom patrone". Wszyscy akcjonariusze PCG chyba o tym marzą? Większościowy udziałowiec pan Patrowicz z 5% udziałem. Dopiero by się zaczęło.
Nie życzę tego nikomu.
Proszę o komentarze.