niech się już ta nowela trampka zakończy
faktycznie jak spojrzeć bez emocji przy tych cenach metali za 2q będzie znowu ok 3 -3,5 mld zyski i to trzyma kurs
kto pisze o kursie 300zł to chyba ma IQ50 to jest melodia przyszłości na razie nie realna
wsparcie na Srebrze nadal się broni a na KGHM wsparcie jest na 345zł
dzisiejszy dzień można potraktować jak konsolidację i od trampka zależy jak się to rozwinie czy górą czy dołem