Forum Giełda +Dodaj wątek

..........................Jest pod co grać ....................

Zgłoś do moderatora
Moim zdaniem podpiszą porozumienie o zawieszeniu broni i choć to konfliktu nie rozwiąże i nadal będą przepychanki to jednak ważne, że skończy się rozlew krwi. A powoli nastanie normalność (niestety ze stratą dla Ukrainy).

Coal i inne spółki nareszcie zaczną normalnie pracować. A węgiel wkrótce będzie mocno w cenie i teraz i tym bardziej w niedalekiej przyszłości gdy skończą się innym zapasy.
Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY 0,64% 0,31 2023-12-07 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.