Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -83,33%

jest nowe info - poqad

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki Planet Soft S.A. z siedzibą we Wrocławiu (“Emitent”, “Spółka”) informuje, że w dniu 5 maja 2015 roku do Spółki wpłynęły porozumienia z trzema podmiotami zagranicznymi zainteresowanymi inwestycją w Spółkę zależną Emitenta - PoqAd Sp. z o.o. Dokumenty określają ramowe warunki inwestycji każdego z inwestorów oraz terminy zakończenia negocjacji. Spółka spodziewa się zamknięcia negocjacji i podpisania stosownych umów inwestycyjnych nie później niż do 30 sierpnia 2015. Przyjęty termin jest podyktowany terminem zakończenia projektu współfinansowane ze środków Unii Europejskiej POIG 8.1 prowadzonego przez PoqAd Sp. z o.o. 
Emitent zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami planuje wycofać się z mniej lukratywnych projektów poprzez ich sprzedaż. W przypadku PoqAd Sp. z o .o. Emitent nie planuje sprzedaży posiadanego pakietu udziałów. Emitent spodziewa się, iż pozyskane w wyniku inwestycji środki pozwolą na rozwój Spółki PoqAd na rynkach zagranicznych. 

Podstawa Prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu “Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
  • jest nowe info - poqad Autor: ~mt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00