Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: -2,23%

Jest memorandum of understanding z USA w zakresie włóknin i wykładzin!!!

Zgłoś do moderatora
https://importkey.com/search/lentex Chyba, że to już jest umowa (lub są umowy) w trakcie realizacji o czym zarząd zapomniał poinformować!!!! Prezesie Hoffmann dlaczego Pan nie podaje informacji o kontraktach i umowach. Między innymi z USA. Dlaczego dowiadujemy się tego z forum Bankiera, a nie z ESPI Lentexu?????? Sam zakup przez Pana akcji nie wyczerpuje znamion poinformowania o kontrakcie z jednym klientem powyżej 10% kapitałów własnych. Z lektury odbiorców w USA wynika, że jest ich kilku, a jeden kontrakt może nie przekraczać 10%. Ale odrobina dobrej woli by się przydała. Bo w dniu gdy Lentex wszedł na giełdę przestał być prywatnym folwarkiem i każdy akcjonariusz jest Pana szefem, Panie Hoffmann. Działa Pan na szkodę akcjonariuszy, bardzo przykre. Tym bardziej, że pensja ogromna. Może uda się ją zmniejszyć. Na walnym może być niespodzianka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,45% 10,95 2021-06-17 15:05:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.