Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,67 zł , zmiana od tamtej pory: -40,82%

Jest info, Umowy dystrybucji w Zjednoczonych Emiratach Dubaiu i Libanie

Zgłoś do moderatora
tlumaczenie z google translate:

"Spółka dziś Poinformowała, że zawarła umowę dystrybucyjną z Al-Hayat, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA). Milestone i Al-Hayat wprowadził zewnątrzoponowy instrument i jednorazowy zestaw do około 30 anestezjologów z ZEA, na Kongresie Pan Arabskich znieczuleń, w dwóch spotkaniach odnoścnie wprowadzenia produktu na rynek w Dubaju i Al Ain. "

Milestone Scientific poinformował również, że rozpoczęła zewnątrzoponowe instrumentu oraz jednorazowego zestawu w Libanie ze swojego dystrybutora, Sterimed, a obecnie przystąpieniem oceny produktów w pięciu szpitali w Libanie.

Pytanie, czy takie info nie powinno również pójść przez ESPI? Dlaczego takie informacjie wrzucają tylko na NYSE? Spółki nie obchodzą polscy akcjonariusze, czy uważają, że drobnych już tu nie ma wogóle?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILESTONE 0,00% 1,58 2023-12-18 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.