Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,38 zł , zmiana od tamtej pory: 12,23%

Jest i skonsolidowany

Zgłoś do moderatora
2019-3,8 mln zysku
2020--7,5mln zysku
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/39011784,makarony-polskie-sa-raport-okresowy-roczny-skonsolidowany-za-2020-rs
  • Jest i skonsolidowany Autor: ~inwestor-mostalzab

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MAKARONPL 1,13% 7,16 2021-09-24 16:38:39