Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,92 zł , zmiana od tamtej pory: -21,61%

jeeeeeeestttttttt maaammmyyyyyy tooooo!

Zgłoś do moderatora
ostatnie tanie akcje na Invention buduje centrum medyczno-szkoleniowe w ktorym ma byc oddział kardiochirurgii, anatomii, rehabilitacji, neurochirurgii i dermatologii.
Oczywiscie, ze nie ma prawa to kosztowac juz dzis ponizej 4-5 zl
BEDZIE MINIMUM 10 X WIECEJ.

https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/fundusze-europejskie-wspieraja-przelomowe-innowacje

C/WK w okolicach 1. To najtansza społka na neconnect. Potencjal wzrostu kilkuset % minimum. Obserwowac lub dodac do portfela bo malo akcji w obrocie. Do 1 stoja pustki. Maxymalny kurs w maju 2020 2,94 zl a wcześniej okolice 6 zł.
Blizniaczy MedApp jest patrzac C/WK ponad 12 x droższy.

wywiad ostatni z prezesem:

https://www.pb.pl/inventionmed-wybuduje-wirtualny-szpital-1125128?fbclid=IwAR3SHpeTkRA3U-T9r1ZG-23upNLxfjQG2VJQbb-veXX4_KOYTxHK9xNSaKc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -0,99% 1,50 2021-10-26 10:04:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.