Forum Giełda +Dodaj wątek

... jedziemy dalej?

Zgłoś do moderatora
... walne na dzień 07.03.2014
... audyt, absolutorium dla zarządu, raport za 2012 i 2013 rok...
... utrzymanie obecnych osób w zarządzie
... propozycja emisji 954 000 EUR i 18 000 000 udziałów (nie mylić z akcjami) po cenie odpowiadającej rynkowej na dzień walnego z przeznaczeniem na działalność deweloperską lub przejęcie firmy deweloperskiej
... muszą poddać pod głosowanie czy likwidować działalność (uzasadniono, że jest to spowodowane wyłącznie obowiązkiem narzucanym przez prawo szwedzkie, gdy kapitał spółki spadnie poniżej połowy wartość kapitału założycielskiego...)
... podkreślono, że jeśli nie zostanie zrealizowana nowa emisja i walne podejmie decyzję o likwidacji to działania w tym kierunku nastąpią dopiero wiosną 2015...

... ja więc dalej podtrzymuję to co pisałem - przejęcie (innego podmiotu, lub przez inny podmiot)

...gramy dalej ? ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD -19,54% 0,07 2023-11-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.