Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,26 zł , zmiana od tamtej pory: 11,35%

Jednak skup?

Zgłoś do moderatora
Witam

Znając podejście spółki do inwestorów w ostatnim czasie, to myślę, że ta kasa pójdzie na skup akcji. Przecież gdyby mieli pomysł jak rozwijać przewóz chemii, asfaltów, itp., to by już to dawno robili, bo śpią na gotówce. Robili jakieś śmieszne skupy do tej pory, bo jak inaczej nazwać pobieranie kasy w emisji po 5,7 a potem próbę odkupienia za 3,7? Dywidendę dają pod koniec grudnia, jakby nie byli pewni, czy kasa w firmie będzie a tu dalej kilkadziesiąt baniek gotówki czeka.
A te obroty i podaż w piątek, to właściciele próbują trzymać kurs - bo nie uwierzę, że fund w takim momencie by wychodził - przytrzymają trochę kurs, wszyscy się znudzą, że nie ma windy, itp. i potem ogłoszenie skupu po 4zł i wszyscy będą się cieszyć.
Sprzedaż OTP na pewno wymuszona, bo przecież sprzedawała to ekipa PO swojemu koledze, a PIS ma jednak ciągoty do tego by wszystko było państwowe.
Nie powiem, że cały czas czekam z zawiadomieniem do KNF, bo 31 grudnia mija czas na wydanie kasy z ostatniej emisji - kasa była niby na inwestycje, a leży od dwóch lat i nic się z nią nie dzieje - wszystkie nowe tabory w leasingu. Pisałem do spółki z pytaniem czy ogłoszą nowy plan wydania kasy, ale cisza z ich strony - takie to relacje inwestorskie i taka spółka.

Ja sobie jeszcze trochę poczekam :)
  • Jednak skup? Autor: ~gala
  • Re: Jednak skup? Autor: ~Marek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL -0,55% 3,63 2021-09-22 10:53:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.