Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,88 zł , zmiana od tamtej pory: 23,87%

Jakiś dziwny ten ostatni komunikat Lenteksu

Zgłoś do moderatora
Podają zysk 42 144 tys. za okres 9 miesięcy. Za pierwsze dwa kwartały, zysk wynosił 17 017 tys, czyli trzeci kwartał, to zysk 25 127 tys. Tu rachunki są zgadzają się. Coś mi nie gra z przychodem bo pierwsze dwa kwartały dają sumę większą niż w podanym komunikacie za 9 miesięcy, za trzy kwartały. Czy mi się coś pokręciło?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,90% 11,00 2021-06-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.