czego wy oczekujecie? że będzie rosło?
przecież po NWZA przewodniczący rady przestanie być przewodniczącym i do tego czasu będzie wywalał akcje które ma po 10gr... to dla niego jest 800% zarobku w tej chwili więc do 10gr będzie walił chyba że popyt się pojawi w co wątpie