Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,69 zł , zmiana od tamtej pory: -61,54%

Jakie wyniki taki i kurs.

Zgłoś do moderatora
Co z tego, że spółka sprzedaje ale na tym nie zarabia. I po co to pisanie w raportach głupot, że jest się liderem, że wiodąca marka jak nic z tego nie wynika. W jednym roku za mało skupią i nie mają potem co sprzedawać, teraz zostali z maliną, której nikt nie chce. Myślę, że fundusz jak najszybciej powinien sprzedać spółkę komuś kto z branży kto kto zna się na tym biznesie i ma na niego pomysł. Jak widać same wymiany zarządu nic nie dają. Jak przeczytałem, że nowy zarząd wymienił wszystkich handlowców to mocno się zdziwiłem - to nikt tam się nie nadawał przez tyle lat do tej roboty? Cóż, nie za bardzo jest co komentować.
  • Jakie wyniki taki i kurs. Autor: ~Niki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYMBIO 6,56% 0,65 2019-06-03 09:31:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.