Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,17 zł , zmiana od tamtej pory: -25,52%

Jaki zasięg wzrostów obstawiacie?

Zgłoś do moderatora
Sama nie jestem pewna bo zazwyczaj mam tendencję do zaniżania i np tutaj na szybko tak strzelam 5.
Wiem ile mają gotówki w kasie i że przy dywidendzie mogliby dać kosmiczną stopę zwrotu. Obstawiam raczej działanie długofalowe np małe dywidendy i rozwijanie biznesu. Może do Rockbridge dojdzie coś jeszcze co zapewni im dodatkowe zyski. Generalnie nie muszą być TFI ale mogą dalej inwestować np kupując całe biznesy jak Berkshire.

No i tutaj pojawia się mój problem z wyceną bo 5 to krótkoterminowo. 10? 15? ile? Jakie są wasze typy, przemyślenia, wyobrażenia.

Wymiana myśli i wyobrażeń co może być ze spółką w przyszłości. Niewątpliwie się oczyścili! Jakubas im też pomoże. Mają za sobą kupę zdolnych ludzi. Ale możliwości są nieograniczone i trudno mi powiedzieć i wycenić.

Proszę o komentarze dłuższe, złożone i najlepiej przedstawiające wasze pomysły na działalność aby z tych milionów w kasie zrobić miliardy :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS 0,00% 1,62 2023-09-29 16:41:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.