Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

jaka prowizja?

Zgłoś do moderatora
Jeśli łyknęli mi jedną akcję, to pobrano mi 5,90 zł prowizji. Teraz chcę zmienić limit cenowy na pozostałe akcje, to czy znów pobiorą mi taką prowizję czy już tylko 0,38 % ?
Z góry dzięki za odpowiedź.