Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,14 zł , zmiana od tamtej pory: -5,16%

Jak zarobić na taniej ropie?

Zgłoś do moderatora
Rafinerie i spółki handlowe, by zarabiać na ropie i paliwach, musza mieć magazyny przechowujące węglowodory.
A jedyną spółką na GPW która buduje i remontuje takie magazyny jest Mostostal Płock (MSP). Spółka po kilku chudych latach wypracowała za rok 2019 przyzwoite przychody i zyski. Podzieli się nimi z akcjonariuszami w formie dywidendy. Obecne cwk wynosi 0,55 natomiast cz 2,20, co oznacza, że MSP jest obecnie najtańszą zdrową i zyskowną spółką na głównym parkiecie GPW. Spółką, która ma przed sobą interesujące perspektywy: wkrótce MSP rozliczy kontrakty, których wartość przewyższa ubiegłoroczne przychody i zyski: link

link 

A wyniki za 1Q2020 już 05.05.2020. I teraz najważniejsze: nie musisz brać akcji MSP garściami, nie ma sensu, wystarczy skubnąć…

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOL -0,31% 25,74 2021-04-20 16:32:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.