Aby ubrać leszcza należy kupić śmiecia na NC.nastepnie zmieniamy działaność spółki na gamedev oraz za pieniądze leszcza szukamy gimnazjalistów z projektami ukończonymi w 80%.podpisujemy z nimi lewa umowę i dajemy newsa w ESPI. następnie leszcz za kredyt/rete ewentualnie zasiłek kupuje nasze akcje.mozna zmieniać nazwę spółki itd. ale na końcu i tak musimy ogłosić upadłość.inaczej będą nas ścigać.pozniej robimy nową spółkę gamedev/crypto/canabis i te same leszcze które utopiły renty i zasiłku znowu oddadzą nam pieniądze ponieważ nie wiedzą kto jest nawet w akcjonariacie.kochane leszcze dla was jest PPK uahaha