Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,12 zł , zmiana od tamtej pory: -15,71%

Jak to jest Wszyscy WSZYSTKO WIEDZĄ........

Zgłoś do moderatora
Jakie przekrety loczek robi ,cała giełda wie ,wiedzą mali wiedza duzi i co? Nic! Nie kumam ,gdzie prawo? Ja bym napisał jeden przepis który ukrucił by wszystko.....Naginanie jakichkolwiek przepisów w myśl osiągania własnych korzysci PRZESTĘPSTWO!!!Krótka piłka ,nikt nie pisze ustaw ,przepisów ,żeby jeden złodziej z drugim siedzieli i rozkminiali jak to obejść! Napisać krótko ,liczy sie główna treść przepisu ,przesłanie JEDNO WYMIAROWE! Obchodzisz ....PRZESTĘPSTWO!!! Gdzieś jest tak na świecie że nie ma wuja nic takiego nie zrobią BO NIE WOLNO ale nie u nas w kraju BEZPRAWIA!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 3,28% 0,94 2023-10-04 15:51:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.