Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,35 zł , zmiana od tamtej pory: -85,16%

Jak tam 'cieniasy'? Widze, ze twardo trzymacie cene Block !

Zgłoś do moderatora
To dobrze, bo tu moze byc BOOMBIT, ale do sierpnia to jeszcze wiele uplynie wody. A tak na marginesie gamedev zasuwa jak glupi.

Trzymam za szwagra i was kciuki. Wpadne w sierpniu po premierze gry zobaczyc jak wam idzie.
BLOCK vs BOOMBIT vs T-BULL. Zapowiada sie walka 'stulecia' na pobrania gier na telefon !!!

Kto wygra? Jak obstawiacie ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -1,98% 0,79 2021-12-08 11:10:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.