Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,82 zł , zmiana od tamtej pory: -34,02%

Jak stracić 1,54 mld aktywów w rok?

Zgłoś do moderatora
Tak to możliwe. Właściciele zachłysnęli się wynikami 2013 roku po czym usiedli na laurach. Zero inwestycji w rozwój. Zero ekspozycji na inwestora długoterminowego regularnie inwestującego.
"Miś"- ie to nie wszystko. Wystarczyło dostarczyć fundusz z ekspozycją na USA.
A, konkurencja nie śpi!!
Ciekawe kiedy ogłosi pobudkę samouwielbiający się zarząd. Może jak aktywa spadną do 500mln a cena akcji do 40groszy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -4,00% 3,84 2020-08-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.