Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,40%

jak sie zorientują to dzida

Zgłoś do moderatora
Jak podała spółka, przychody ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów za okres styczeń-wrzesień 2021 r. wyniosły 733,8 mln zł, czyli wzrosły o 411,8 mln zł w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego oraz o 128,7 proc. w stosunku do wartości bazowej, tj. średniej wielkości osiągniętej w analogicznym okresie w ciągu trzech ostatnich lat.
EBIT wyniósł 144 mln zł (wzrost o 126,2 mln zł rdr oraz o ok. 503 proc. w stosunku do wartości bazowej).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFO -1,54% 44,80 2022-05-27 12:38:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.