Naczytałem sie tych cwaniaczków na spadki,nakupili po 1,5 to jak nie szło więcej w górę to wysprzedali z marnym zyskiem,i znowu będa wystawiac ze chcą duzo wysprzedac a z drugiej strony ukryte zlecenia,mozna tak w kółko, następny przykład praire 32pro w górę i jutro będą doły bo brak jakich kolwiek dobrych wiadomosci, i tak na kazdej małej jest spółce