Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  93,80 zł , zmiana od tamtej pory: -8,53%

Jak oni to zrobili ?

Zgłoś do moderatora
Wydawało się że będzie to super kwartał - najlepsza sprzedaż nawozów. Wiadomo było że gaz tak tani jak w ubiegłym roku już nie będzie więc magazyny powinni zapakować na maxa i teraz generować super marże. A tu taki numer. I tu nie chodzi o brak dywidendy tylko o wynik. Pozdrawiam wytrwałych - ja jestem tu od roku.
  • Jak oni to zrobili ? Autor: ~Mich
  • Ja koni to zrobili Autor: ~Baniak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PULAWY -1,38% 85,80 2021-09-17 16:42:37