Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 134,44%

Jak odzyskać pieniądze

Zgłoś do moderatora
Witam serdecznie. Zakupiłem obligacje serii W . Niestety nawarstwiające się opóźnienia i brak odsetek już 2 tygodnie są wystarczającą niepokojące co do płynności spółki. Na dodatek mój znajomy zadzwonił do FKD nie wiem z kim rozmawiał ale osoba jasno wypowiedziała swoje stanowisko w sposób bardzo niestosowny że jak chcę wcześniej odzyskać swoje pieniądze w wyniku nie dotrzymania terminów kapitalizacji odsetek czekają go dluuuugie procesy sądowe. Jak tak w FKD traktują obligatoriuszy to jest nieciekawe. Jakie kroki należy przedsięwziąć aby rozpocząć proces odzyskiwania pieniędzy o ile jest to możliwe. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.