Forum Giełda +Dodaj wątek

Jak odrobić kilka procent na tej spółce

Zgłoś do moderatora
Posiadacze akcji są na dużym minusie. Wyzwaniem stało się utrzymanie akcji do czasu odrobienia chociaż części strat.
Jest projekt dla posiadaczy papierów wartościowych, aby bez ich likwidowania odrabiać chociaż po kilka procent miesięcznie. Akcje stają się depozytem dla transakcji polskiego rynku międzybankowego. Nie będą to zyski dwucyfrowe, ale zawsze 1-4 proc. miesięcznie do przodu.
Szczegóły projektu: www.wiw.org.pl
  • Jak odrobić kilka procent na tej spółce Autor: ~akwitan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EMCINSMED -0,85% 11,70 2021-10-15 12:50:53