Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,17 zł , zmiana od tamtej pory: -11,53%

Jak na wysokich obrotach przebije 8.65 to nie ma z tamtąd powrotu...

Zgłoś do moderatora
Po wynikach Q1, podana zostanie informacja o walnym zgromadzeniu, na którym zarząd poda rekomendację, co do polityki dywidendowej na kolejne lata. Jeżeli za 2020 rok dywidenda =>0.5pln to kurs wystrzeli w nieznane zakresy. Takie racjonalne minimum, to przedział 11-14. Decyzje inwestycyjne każdy podejmuje sam...
  • Jak na wysokich obrotach przebije 8.65 to nie ma z tamtąd powrotu... Autor: ~xyz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORANGEPL 1,15% 6,35 2022-07-06 17:00:00