Czy DM BDM S.A wydał by rekomendacje gdyby przypuszczał , że wasko było by zdjęte z giełdy?
Bo chodzi mi o to , że jeżeli firma dalej będxzie na gpw to skupującu i blokujący musi wiedzieć po co to robi, i wtedy nie mam bata żeby to w koncu nie ruszyło