Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,31 zł , zmiana od tamtej pory: -28,31%

Jak mając akcje firmy Global Cosmed można źle o niej pisać? POMYŚL!!!

Zgłoś do moderatora
Cześć,
Nie dziwi Was, że firma choć aktualnie poprawiła komunikację z rynkiem i nareszcie informuje co się dzieje - a dzieje się bardzo dużo:
1. Nowe linie produkcyjne
2. Nowe maszyny do optymalizacji produkcji
3. Restage marek - ostatnio Soflan
4. Targi w Emiratach
5. Poprawa zyskowności
6. Stały rozwój - wprowadzenie nowych marek i kategorii produktowych, certyfikacja ekologiczna na najwyższym poziomie
7. Bardzo możliwe duże odszkodowanie
8. Czy wreszcie ogłoszony skup akcji własnych - bo firma uważa że akcje spółki są bardzo tanie
9. Transparentny zarząd - jasna komunikacja do rynku, każda transakcja jest zgłaszana, Zarząd nie sprzedał ANI SZTUKI AKCJI TYLKO CAŁY CZAS KUPUJE

I CO? I NIC - cały czas na forum wrzucane są posty w stylu "zarząd manipuluje" a moderator na to nie reaguje. Jakiś $%#$%# LER wypisuje banialuki o kursie => jakby to od firmy zależało?
Wyniki i działalność spółki może i są wyceniane na giełdach jak S&P500 ale nie w PL - tu liczy się spekulacja. Dlatego na każdym formy macie płatnych troli. Nie potrafią napisać nic merytorycznie, nie ma z nimi dyskusji, jest tylko ujadanie a gdy zasieją w TOBIE nutę zwątpienia to wywalasz akcje, które potem jego banda skupuje i któregoś dnia następuje wybicie.
Choć dzięku takim zachowaniom już 3 raz siedzę na papierze z dobrym zyskiem to kurcze - jak można siedzieć codziennie i pisać banialuki o firmie? Jak można oskarżać zarząd o jakieś głupie tematy.
Ogarnijcie się!
Ja dziękuję za tanie akcje - pozdrawiam inwestorów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DMGROUP 0,00% 3,09 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.