Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 11,98%

Jak January robi biznesy.

Zgłoś do moderatora
Przeczytajcie jak robi się wałki na akcjach i nabijaniu leszczy na zakup akcji po naście pln z rzekomym łączeniem firm.
Coś Wam to mówi ? Polecam przeczytać każdemu kto nie ma różowych okularów.
Sposób nabijania balona identyczny, wrzesień także się zgadza. Chyba JC działa na zasadzie kopiuj wklej.
Teraz czas na stoperan.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ekipa-youtube-gielda-spolka-ile-zarabia-friz-cena-akcji?fbclid=IwAR1aoqvNTVqbvkD1yZ5wKnPO3_ivrPCjpT8SLl60fbgrQWplQQfiUTN5sm8

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -2,52% 13,55 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.