Forum Giełda +Dodaj wątek

JAGO - Północ vs Południe ( decydujące starcie ;)

Zgłoś do moderatora
Ostatnie tygodnie to wychamowanie spadków.
Walor pokazał ze potrafi dać zarobić ( wysoka zmienność )..... dziś "doji" po czarnej swiecy. Spadek zatrzymany w połowie ostatniego impulsu wzrostowego, wskazniki dają miejsce na wzrost.

można narysować linię po dołkach zaczynając od 17.03 - wychodzi północ ( wymaga to jednak potraktowania jako fałszywe wyjscia dołem sprzed kilku dni - niedługo poowinno stać się jasne czy takie postępowanie jest właściwe )

chyba można spróbować....

Paweł L

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JAGO -66,67% 0,01 2012-10-24 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.