Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,60 zł , zmiana od tamtej pory: -34,51%

JA TEGO Danek NIE POJMUJĘ, WYSTARTOWAĆ ZE SPÓŁKĄ NA KILKA DNI PRZED KRAC

Zgłoś do moderatora
HEM, WYBACZ ALE CO BYŚ NIE PISAŁ TO, TO TY MASZ PROBLEMY ZE ZROZUMIENIEM GIEŁDY, WYSTARTOWAĆ SPÓŁKĘ TUŻ PRZED KRACHEM, TO CHYBA STANLEY JAJA SOBIE Z WAS ZROBIŁ? JA MYŚLAŁEM ŻE GDYBY TO W TAMTYM ROKU TO SPÓŁKA OPTEAM BYŁA BY W OKOLICY 75 ZŁ. ALE JAK SIĘ NIE MA WŁASNYCH SPECJALISTÓW ANALITYKÓW RYZYKA, TO WYGLĄDA TO JAK NA ZAŁĄCZONYM WYKRESIE. JA LUBIĘ OPTEAM ALE CZEMU TAK SPARTOLILIŚCIE TO WYJŚCIE ZAPYTOWYWUJĘ. TO CO Danek PROSTA ODPOWIEDZ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,68% 14,80 2021-11-26 16:15:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.