Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: -34,55%

JA MAZUR W 1999 OPISAŁEM TO W PRACY *MAT* A ZNACZY TO ŻE W TRAKCIE

Zgłoś do moderatora
SPADKÓW NA GIEŁDACH BESSIE - NIE PODAJE SIĘ DOBRYCH WIADOMOŚCI, BO TO NIE MA SENSU, A TU DOWÓD W PROST NA SPÓŁCE. SPÓŁKA MOŻE PRZESTAĆ HOSSĘ NA TYM POZIOMIE. DOBRE WIADOMOŚCI PODAJE SIĘ NA HOSSIE TO WZROSŁA BY DO 70 ZŁ, A TU UBIJA GLEBĘ NA 22 ZŁ I NAJLEPSZE INFORMACJE NIC NIE DADZĄ, BĘDZIE DEPTAĆ W TYCH CENACH. I TU BRAK POJĘCIA O STRATEGIACH GIEŁDOWYCH WYCHODZI JA SŁOMA Z BUTÓW. OPISUJĘ TO W PRACY, * METODY AGRESYWNEGO KREOWANIA ZYSKU* Z 1999 POLITECHNIKA PR.
POZDRAWIAM MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,00% 14,40 2021-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.