I smieje sie z marzycieli pokroju halskiego, psychopaty i innych. :)
Jak zapowiadalem, usrednilem i wywalilem tego smiecia, nie jest to papier wart trzymania, chyba ze pod spekulacyjne wybicia.
Natomiast widze, ze od podbitki halski wieszczy kolejne wzrosty, a tu znow dolek..
Naprawde sa spolki na tej gieldzie, gdzie mozna normalnie zarobic i nie martwic sie, ze dzien w dzien ubieraja. Smutna to prawda patrzac ile nowych ubranek po 0,8-0,88 rozdali.
Halski i reszto naganiaczy, zycze wam z calego serca, zebyscie utopili na gieldzie jak najwiecej pieniedzy, za wszystkie te klamstwa jakie tu wypisujecie, za to ze ktos moze kupi akcje sugerujac sie stekiem bzdur jaki tu serwujecie.
Pozostalym zycze wielu pomyslnych inwestycji, niekoniecznie w ten papier. :)