Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,40 zł , zmiana od tamtej pory: 20,77%

ixi ty moj ZUCHU!!!

Zgłoś do moderatora
Napewno pokaze ci systematycznie jak skupuje to co wywalasz.....:)
Jakie 24 skoro ma być 300. Hipokryto juz widze otwarcie piszesz z ekupa. Koniec gry dobry/zly policjant:)
Kupujemy tam gdzie sie krew leje( tu kapie:) biedny maly zakapleksiony czlowieczku...

Mysle ze ten post gdzie piszesz, zeby ludzie wywalali malymi pakietami a ty skupisz przy 24 jest juz twoim gwizdziem do trumny Panie MDG/IXI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG -4,81% 29,70 2026-03-03 15:16:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.