Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: -81,24%

IPODS będzie potężną spółką

Zgłoś do moderatora
W IPODS powstanie "nowa działalność, która będzie prowadzona pod szyldem All Star Studios jest w końcowym stadium przygotowań i zostanie przedstawiona rynkowi w najbliższych dniach. Będzie to bardzo istotne uzupełnienie portfolio produktowego grupy. Jestem przekonany, że w znaczący sposób wpłynie na zwiększenie potencjału rodziny Movie Games".

Tak opisuje perspektywy tej skorupy Prezes Movie Games - Mateusz Wcześniak

Istnieje możliwość braku emisji, bo Movie Games ma zabezpieczone ~40 proc. akcji IPODS. W RN zasiadać będzie szwagier Roberta Lewandowskiego Radosław Miros. Akcje IPODS są skrajnie wyzbierane. Gdy spółka rośnie na większych obrotach, niż spada wskazuje to na zaawansowaną akumulację.

W Movie Games są zawarte studia Indie, AA, konsorcja produkujące wspólnie tytuły jak choćby Image Games. Movie Games posiada studio gier mobilnych Movie Games Mobile. Poza giełdą np. spółka związana z Robertem Lewandowskim.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 1,49% 0,41 2022-08-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.