Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,34 zł , zmiana od tamtej pory: -73,08%

IPO Doradztwo Kapitałowe zmieni nazwę na All Star Games i wejdzie do gamedevISBnews - Biznes
28 maj 2021, 11:01

Warszawa, 28.05.2021 (ISBnews) - Akcjonariusze IPO Doradztwo Kapitałowe, którego prawie 39% akcji posiada Movie Games, zdecydowali o zmianie nazwy spółki na All Star Games oraz o zmianie profilu działalności na produkcję i wydawanie gier wideo, podała spółka. Ostateczna zmiana nazwy spółki nastąpi po zatwierdzeniu przez KRS.Wybrano również nowy skład rady nadzorczej, który w pełni odzwierciedla wejście spółki do branży gamedev. Nowymi członkami rady zostali Mateusz Wcześniak, Artur Pałka, Dariusz Wais, Patryk Jasiński oraz Radosław Miros, podano."Decyzje podjęte przez walne zgromadzenie pozwolą na szybkie i sprawne wejście All Star Games w branżę gier komputerowych. Nowa działalność, która będzie prowadzona pod szyldem All Star Studios jest w końcowym stadium przygotowań i zostanie przedstawiona rynkowi w najbliższych dniach. Będzie to bardzo istotne uzupełnienie portfolio produktowego grupy. Jestem przekonany, że w znaczący sposób wpłynie na zwiększenie potencjału rodziny Movie Games" - powiedział prezes Movie Games Mateusz Wcześniak, cytowany w komunikacie.Oprócz Mateusza Wcześniaka, prezesa Movie Games, do rady nadzorczej dołączyły osoby zarządzające spółkami z rodziny Movie Games lub bezpośrednio współpracujące z głównym akcjonariuszem IPO DK. Artur Pałka to specjalista z rynku kapitałowego zajmujący w Movie Games stanowisko head of investor relations. Dariusz Wais to manager z rynku IT oraz prezes Mill Games. Patryk Jasiński jest prezesem True Games oraz wiceprezesem True Games Syndicate (dawniej K&K Herbal) do tej pory związanym z branżą telewizyjną. Radosław Miros - nowy przewodniczący RN - to natomiast właściciel marki Signor Leone, podano również.Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. W skład grupy kapitałowej spółki wchodzą m.in.: Road Studio, True Games, Goat Gamez czy Movie Games Mobile. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.
(ISBnews)
  • ipods Autor: ~Kuba
  • Re: ipods Autor: ~Paula

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 14,55% 0,63 2022-05-16 16:38:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.