Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,26 zł , zmiana od tamtej pory: -23,33%
To mamy pozytywną opinię 11 z 12.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/ARTIFEX-MUNDI-S-A-Otrzymanie-przez-Spolke-interpretacji-indywidualnej-przepisow-prawa-podatkowego-8242378.html
  • IP BOX Autor: ~Felek84
  • Re: IP BOX Autor: ~takietam
  • Re: IP BOX Autor: ~84Felek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARTIFEX 3,20% 7,10 2022-05-27 17:02:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.