Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: -68,16%

Inwestujesz? Czy spekulujesz?

Zgłoś do moderatora
Ja inwestuje. Niech sobie niektórzy kręcą kołeczka ale to łapigrosze.
Pojęcia nie mają o jaką stawkę tutaj chodzi.

Właściciele to jedni z najbogatszych ludzi w Polsce nie sadze ze interesuje ich kilka milionów zł skoro osiągają miliardy.
Pomyślcie sami jak do tego podejść....
  • Inwestujesz? Czy spekulujesz? Autor: ~Styczeń

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PARTNER 2,27% 0,14 2021-11-30 16:11:21