Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,60 zł , zmiana od tamtej pory: -5,22%

INVENTION odbijamy - na dniach czat z prezesem i jazda na 5 zł

Zgłoś do moderatora
invention wchodzi w gaming VR i buduje szpital o wartosci wyzszej niz kapitalizacja.
samych dotacji ma do rozliczenia 40 gr na akcje.

do tego umowa z funduszem 90 mln NETRIX z Lublina. Coś ciekawego się wykluwa


https://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/3180756,inventionmed-sa-(13-2021)-informacja-o-zaklasyfikowaniu-do-finalnego-etapu-aplikacji-o-fundusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFO 2,21% 50,80 2022-01-25 13:13:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.